•

W ostatnich latach nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o ponad półtora tysiąca nowych pozycji książkowych zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli i rodziców. Księgozbiór biblioteczny zapewnia uczniom możliwość wypożyczenia każdej lektury szkolnej, ale także w jej zasobach znajdują się publikacje z różnych dziedzin i podejmujące różne zagadnienia społeczne, kulturowe, naukowe … Zapraszamy także Państwa do korzystania z oferty biblioteki.
        W jednej z zakładek na stronie internetowej znajdą Państwo publikacje, które mogą być cennym wsparciem wychowawczym.
        Nieocenioną pomocą dla wyboru odpowiedniej pozycji służy Państwu i uczniom pani Monika Święcicka, która jest wielką propagatorką idei czytelnictwa.
        Zbiory biblioteczne będą stale poszerzane o kolejne tytuły. Wsłuchujemy się także w oczekiwania i propozycje składane przez naszych uczniów. Niezwykle cenimy sobie to, że w naszej szkole czytelnictwo stoi na bardzo wysokim poziomie, a uczniowie lubią rozmawiać o przeczytanych książkach.